افزودنی زودگیرکننده بتن ABA – AC10 سرعت واکنش‌های هیدراته‌شدن بتن را افزایش می‌دهد و منجر به کسب سریع‌تر مقاومت می‌گردد.

کاربردها
از زودگیرکننده ABA – AC10 می‌توان در انواع ملات‌ها و بتن‌های مسلح و غیرمسلح استفاده نمود. با استفاده از این زودگیرکننده به‌علت افزایش سرعت هیدراته‌شدن سیمان، کسب مقاومت بتن یا ملات سریع‌تر می‌گردد و در نتیجه امکان باز کردن سریع‌تر قالب و یا اعمال زودتر پیش‌تنیدگی فراهم می‌گردد. در ضمن در هوای سرد با به‌کار بردن این افزودنی می‌توان طول مدت عمل‌آوری و نگهداری بتن در برابر یخ‌زدگی را کاهش داد.

مقدار مصرف
میزان مصرف ABA – AC10 به‌میزان 1 تا 2 درصد وزن مواد سیمانی توصیه می‌شود. میزان مصرف با توجه به شرایط محل اجرا، طرح اختلاط و آزمایش‌های آزمایشگاهی به دست می‌آید.

روش مصرف
افزودنی زودگیرکننده ABA – AC10 همزمان یا پس از افزودن تمامی اجزا به مخلوط اضافه گردد. دقت گردد که این افزودنی به‌طور یکنواخت در تمامی مخلوط پخش گردد.

نحوه نگهداری
در محل سرپوشیده و خشک نگهداری گردد.
تحت شرایط صحیح نگهداری، تا 24 ماه پس از تولید نیز قابل مصرف می‌باشد.

بسته بندی
گالن 25 کیلوگرمی / بشکه 250 کیلوگرمی

پشتیبانی فنی
شرکت آرا بتن اروند، در صورت نیاز آماده ارائه خدمات فنی مرتبط در کارگاه می‌باشد.

سازگاری
در صورت نیاز به مصرف همزمان با سایر افزودنی‌ها، حتما با بخش پشتیباتی فنی شرکت آرا بتن اروند مشورت گردد.

استاندارد
این محصول با استاندارهای ASTM C494: Type C و ISIRI 2930 (جداول 7 و 8) مطابقت دارد.

ویژگی‌های فنی
نوع محصول مایع
رنگ زرد کم‌رنگ
جرم‌مخصوص (kg/L) 2/1
مقدار کلرید (ppm) -

تماس با ما

آدرس: ميدان رسالت-خيابان فرجام-خ عبادی شمالی-كوچه صالحی-پ ٤٠-طبقه٢- واحد ٣

تلفن٠٢١٧٧٢٠٤١٤١

۰۲۱۸۹۷۷۵۶۴۸ : فکس

ایمیل : info@arabeton.com

گروه مهندسی آرابتن اروند

شرکت آرا بتن اروند با هدف تامین نیاز های مهندسی صنعت ساختمان کشور تاسیس شد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت که سالها مشاوره انواع شرکت های دولتی و خصوصی را بعهده داشته است اکنون با تکیه بر دانش فنی مهندسین خود در راستای ارتقا سطح عمرانی کشور فعالیت های خود را آغاز نموده است. این اطمینان به شما داده میشود که تیم حرفه ای این شرکت، بهترین و مناسب ترین مشاوره و محصول را به شما عرضه می نماید.