دوغاب حاوی دوده سیلیسی ABA – SF20 به‌عنوان یک افزودنی حاوی پوزولان، باعث بهبود در مقاومت مکانیکی و جنبه‌های مختلف دوام بتن می‌گردد. ترکیبات اصلی این افزودنی، دوده‌سیلیسی و افزودنی فوق‌روان‌کننده می‌باشد.

کاربردها

دوغاب حاوی دوده‌سیلیسی ABA – SF20 در بتن‌های توانمند، پیش‌ساخته، مقاوم در برابر حملات شیمیایی (کلرید، سولفات، واکنش قلیایی با سنگدانه و غیره)، بتن با نفوذپذیری کم در برابر آب و بتن با دوام بالا استفاده می‌شود. ازABA – SF20، برای بتن سازه‌ها و قطعات بتنی که در معرض محیط‌های خورنده و فرساینده هستند نیز استفاده می‌شود.

مقدار مصرف

میزان مصرف ABA – SF20 به‌میزان 10 تا 20 درصد وزنی سیمان توصیه می‌شود. میزان مصرف با توجه به شرایط محل اجرا، طرح اختلاط و آزمایش‌های آزمایشگاهی به‌دست می‌آید.

روش مصرف

دوغاب حاوی دوده سیلیسی ABA – SF20 همزمان و یا پس از افزودن تمامی اجزا، به مخلوط اضافه گردد. دقت شود این افزودنی به‌گونه‌ای در بتن یا ملات مخلوط گردد که به‌طور یکنواخت در کل مخلوط پخش شود.

نحوه نگهداری

در محل سرپوشیده و خشک نگهداری گردد.

تحت شرایط مناسب نگهداری، تا 12 ماه پس از تولید قابل مصرف می‌باشد.

بسته بندی

سطل 25 کیلوگرمی / بشکه 250 کیلوگرمی

پشتیبانی فنی

شرکت آرا بتن اروند، در صورت نیاز آماده ارائه خدمات فنی مرتبط در کارگاه می‌باشد.

سازگاری

به‌علت وجود افزودنی فوق‌روان‌کننده در این افزودنی، در صورت نیاز به مصرف همزمان با سایر افزودنی‌ها، حتما با بخش پشتیبانی فنی شرکت آرا بتن اروند تماس گرفته شود.

ویژگی‌های فنی

نوع محصول مایع (دوغاب)
رنگ خاکستری روشن
مقدار دوده‏سیلیسی (% وزن دوغاب) 48 تا 52
مقدار مصرف (% وزن سیمان) 10 تا 20
جرم‌مخصوص (kg/lit) 35/1 تا 45/1

تماس با ما

آدرس: ميدان رسالت-خيابان فرجام-خ عبادی شمالی-كوچه صالحی-پ ٤٠-طبقه٢- واحد ٣

تلفن٠٢١٧٧٢٠٤١٤١

۰۲۱۸۹۷۷۵۶۴۸ : فکس

ایمیل : info@arabeton.com

گروه مهندسی آرابتن اروند

شرکت آرا بتن اروند با هدف تامین نیاز های مهندسی صنعت ساختمان کشور تاسیس شد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت که سالها مشاوره انواع شرکت های دولتی و خصوصی را بعهده داشته است اکنون با تکیه بر دانش فنی مهندسین خود در راستای ارتقا سطح عمرانی کشور فعالیت های خود را آغاز نموده است. این اطمینان به شما داده میشود که تیم حرفه ای این شرکت، بهترین و مناسب ترین مشاوره و محصول را به شما عرضه می نماید.