افزودنی معدنی دوده سیلیسی پودری ABA – SF10 به‌عنوان یک پوزولان، باعث بهبود در مقاومت مکانیکی و جنبه‌های مختلف دوام بتن می‌گردد.

کاربردها

دوده سیلیسی ABA – SF10 در بتن‌های توانمند، پیش‌ساخته، مقاوم در برابر حملات شیمیایی (کلرید، سولفات، واکنش قلیایی با سنگدانه و غیره)، بتن با نفوذپذیری کم در برابر آب و بتن با دوام بالا استفاده می‌شود. از دوده سیلیسیABA – SF10، برای بتن سازه‌ها و قطعات بتنی که در معرض محیط‌های خورنده و فرساینده هستند نیز استفاده می‌شود.

مقدار مصرف

میزان مصرف ABA – SF10 به‌میزان 5 تا 10 درصد وزنی جایگزین سیمان توصیه می‌شود. میزان مصرف با توجه به شرایط محل اجرا، طرح اختلاط و آزمایش‌های آزمایشگاهی به‌دست می‌آید.

روش مصرف

افزودنی معدنی دوده سیلیسی پودری ABA – SF10 ترجیحا همزمان یا سیمان و سنگدانه به مخلوط اضافه گردد. دقت شود این افزودنی به‌گونه‌ای در بتن یا ملات مخلوط گردد که به‌طور یکنواخت در کل مخلوط پخش شود. این امر می‌تواند با اختلاط کافی و مناسب و یا با استفاده از مواد افزودنی فوق‌روان‌کننده انجام گیرد.

نحوه نگهداری

ترجیحا در محل سرپوشیده و خشک نگهداری گردد.

تحت شرایط مناسب نگهداری، تا 36 ماه پس از تولید قابل مصرف می‌باشد. پس از این تاریخ، در صورت مطابقت نتایج آزمایش با استاندارد، همچنان قابل مصرف می‌باشد.

بسته بندی

کیسه 40 کیلوگرمی / کیسه 500 کیلوگرمی

پشتیبانی فنی

شرکت آرا بتن اروند، در صورت نیاز آماده ارائه خدمات فنی مرتبط در کارگاه می‌باشد.

سازگاری

در صورت نیاز به مصرف همزمان با سایر افزودنی‌ها، حتما با بخش پشتیبانی فنی شرکت آرا بتن اروند تماس گرفته شود.

استاندارد

این محصول با استانداردهای ASTM C1240 و ISIRI 13278 مطابقت دارد.

ویژگی‌های فنی

نوع محصول پودر بسیار ریز
رنگ سفید تا خاکستری روشن
مقدار مصرف (% وزن سیمان) 5 تا 10
جرم‌مخصوص ذرات (kg/lit) 26/2
شاخص فعالیت پوزولانی (%) بیش از 115
مقدار SiO2 (%) بیش از 90

تماس با ما

آدرس: ميدان رسالت-خيابان فرجام-خ عبادی شمالی-كوچه صالحی-پ ٤٠-طبقه٢- واحد ٣

تلفن٠٢١٧٧٢٠٤١٤١

۰۲۱۸۹۷۷۵۶۴۸ : فکس

ایمیل : info@arabeton.com

گروه مهندسی آرابتن اروند

شرکت آرا بتن اروند با هدف تامین نیاز های مهندسی صنعت ساختمان کشور تاسیس شد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت که سالها مشاوره انواع شرکت های دولتی و خصوصی را بعهده داشته است اکنون با تکیه بر دانش فنی مهندسین خود در راستای ارتقا سطح عمرانی کشور فعالیت های خود را آغاز نموده است. این اطمینان به شما داده میشود که تیم حرفه ای این شرکت، بهترین و مناسب ترین مشاوره و محصول را به شما عرضه می نماید.