خدمات کارشناسی

آب بندی سازه های بتنی

آب بندی سازه های بتنی

گروه مهندسی آرا بتن اروند، بر پایه چشم انداز توسعه صنعت بتن در کشور، بستری را فراهم نموده تا بخشی از دانش فنی آن در کشور بومی گردد. این شرکت با تکیه بر دانش فنی تیم مهندسی خود امکان ارائه انواع خدمات مهندسی در حوزه پروژهای عمرانی را دارا می باشد.

مشاهده مطلب

ترمیم سازه های بتنی

ترمیم سازه های بتنی

تعمیر و نگهداری سازه های بتنی به جهت حساسیت و هزینه های بالای آن، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. متاسفانه تاکنون دستورالعمل واحدی در خصوص تعمیر و نگهداری سازه های بتنی در کشور وجور ندارد. در این خصوص به پیشنهاد گروه مهندس آرابتن اروند کمیته تخصصی تعمیر و نگهداری سازه های بتنی در انجمن بتن ایران به ریاست جناب آقای دکتر تدین شکل گرفت که این شرکت درکمیته مذکور حضور فعال دارد.

مشاهده مطلب

مشاوره بتن

مشاوره بتن

گروه مهندسی آرا بتن اروند با تکیه بر تیم فنی خود توان ارائه انواع خدمات کارشناسی در امور تکنولوژی بتن را دارا می باشد. امروزه به جهت هزینه های سنگین تعمیر و نگهداری سازه های بتنی، کارشناسان و متخصصان امور تکنولوژی بتن در تلاش هستند از ابتدا شرایط مناسب را در انتخاب مصالح، ساخت بتن، اجرای بتن و ... در نظر بگیرند تا در شرایط محیطی بهره برداری، عمر خدمت دهی بتن بر اساس ضوابط طرح باشد.

مشاهده مطلب

تماس با ما

آدرس: ميدان رسالت-خيابان فرجام-خ عبادی شمالی-كوچه صالحی-پ ٤٠-طبقه٢- واحد ٣

تلفن٠٢١٧٧٢٠٤١٤١

۰۲۱۸۹۷۷۵۶۴۸ : فکس

ایمیل : info@arabeton.com

گروه مهندسی آرابتن اروند

شرکت آرا بتن اروند با هدف تامین نیاز های مهندسی صنعت ساختمان کشور تاسیس شد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت که سالها مشاوره انواع شرکت های دولتی و خصوصی را بعهده داشته است اکنون با تکیه بر دانش فنی مهندسین خود در راستای ارتقا سطح عمرانی کشور فعالیت های خود را آغاز نموده است. این اطمینان به شما داده میشود که تیم حرفه ای این شرکت، بهترین و مناسب ترین مشاوره و محصول را به شما عرضه می نماید.