اولین کنفراس تعمیر و نگهداری سازه های بتنی و پنجمین کنفرانس ملی بتن خود تراکم ،14 و 15 تیر ماه 96
سازه های بتنی می توانند در برخی از مواقع نیازمند تعمیر و یا ترمیم باشند . انتخاب روش صحیح ترمیم، مصالح مناسب از اصول تعمیر و نگهداری سازه های بتنی می باشد . انتخاب نادرست ترمیم و یا مصالح ترمیم علاوه بر تحمیل هزینه می تواند سبب کاهش عمر خدمت دهی سازه شوند.
حاشیه خلیج فارس جزء شدیدترین مناطق از نظر خوردگی بتن می باشد . تعمیر و نگهداری سازه ها در این منطقه بسیار حائز اهمیت می باشد . البته تعمیر و نگهداری سازه های بتنی می تواند حین اجرای سازه نیز به دلیل ایرادات اجرایی صورت پذیرد.


شرکت آرا بتن اروند به عنوان دبیر کمیته فنی تعمیر و نگهداری سازه های بتنی در انجمن بتن ایران ، به مناسبت اولین کنفرانس ملی تعمیر و نگهداری سازه های بتنی در محل دانشگاه علم و صنعت ایرانکارگاه تخصصی آموزشی در خصوص تعمیر و نگهداری سازه های بتنی برگزار نمود . در این کارگاه جناب آقای دکتر تدین ریاست محترم انجمن بتن ایران به صورت تئوری اصول و بنای ترمیم سازه های بتنی و عوامل مخرب برای بتن را تشریح نمودند .
در ادامه و پس از اتمام کارگاه تئوری ، ترمیم بتن با ملات های ترمیمی و همچنین ترمیم ترک به روش تزریق اپوکسی به صورت عملی توسط جناب آقای دکتر محمد حسین تدین ، مدیر تحقیق و توسعه شرکت آرا بتن اروند آموزش داده شد .

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012

تماس با ما

آدرس: ميدان رسالت-خيابان فرجام-خ عبادی شمالی-كوچه صالحی-پ ٤٠-طبقه٢- واحد ٣

تلفن٠٢١٧٧٢٠٤١٤١

۰۲۱۸۹۷۷۵۶۴۸ : فکس

ایمیل : info@arabeton.com

گروه مهندسی آرابتن اروند

شرکت آرا بتن اروند با هدف تامین نیاز های مهندسی صنعت ساختمان کشور تاسیس شد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت که سالها مشاوره انواع شرکت های دولتی و خصوصی را بعهده داشته است اکنون با تکیه بر دانش فنی مهندسین خود در راستای ارتقا سطح عمرانی کشور فعالیت های خود را آغاز نموده است. این اطمینان به شما داده میشود که تیم حرفه ای این شرکت، بهترین و مناسب ترین مشاوره و محصول را به شما عرضه می نماید.