سازمان نظام مهندسی ساختمان با همکاری شرکت آرا بتن اروند نسبت به برگزاری همایش آموزشی "آشنایی با افزودنی های بتن" اقدام نمود. این همایش با حضور اعضاء محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین و جناب آقای دکتر تدین رئیس محترم انجمن بتن ایران در تاریخ 05/08/95 در محل سالن آمفی تئاتر حمداله مستوفی سازمان برگزار گردید.


از محورهای مطرح شده در این همایش می توان ازمعرفی فرآورده های شیمیایی ساختمانی، افزودنی های بتن،مواد ترمیمی و آب بندی و خدمات کارشناسی بتن نام برد.
از سال 92 در انجمن بتن ایران سند چشم انداز این صنعت برای رسیدن به توسعه پایدار تدوین گردید سند چشم انداز برای مقاومت بیشتر بتن،استحکام و دوام این صنعت که اولین ومهمترین این عوامل "دوام" این محصول است، که باید بتن در برابر تهاجمات مختلف مثل زلزله دوام داشته باشد.
هدف از برگزاری این همایش بررسی چشم انداز بتن در سال 1404 می باشد. افزایش مقاومت فشاری ، افزایش عمر بتن،ریسک پذیری و افزایش کیفیت بتن که با اضافه کردن افزودنی ها به بتن ،در جهت کاهش مصرف سیمان که موجب ایجاد آلایندگی های زیست محیطی می شود بتوانیم گام های موثری برداریم.
سازمان های نظام مهندسی ساختمان، وزارت را و شهرسازی، شهرداری،مرکز تحقیقات راه و مسکن،انجمن صنفی معماران،نظام کاردانی،انجمن انبوه سازان مسکن، بنیاد مسکن و دیگر ارگانهای مرتبط به صنعت ساختمان می توانند در تحقق این سند چشم انداز یاریگر ما باشند.
مهندس میرمعزی دبیر اجرایی همایش در ابتدای این مراسم عنوان داشت: توجه به شرایط کاری موجود، با بررسی های بعمل آمده در هیات مدیره سازمان و گروه های تخصصی عمران و معماری مقرر گردید در راستای افزایش سطح علمی اعضاء سازمان همایش مذکور با عنوان آشنایی با "افزودنیهای بتن" برگزار گردد.
در ادامه برنامه مهندس شیبانی مدیر عامل شرکت آرا بتن اروند و دکتر تدین رییس انجمن بتن ایران به ایراد سخنرانی درباره افزودنی های بتن به صورت تخصصی و مشروح پرداختند.

 

Arabeton-Qazvin11
Arabeton-Qazvin12
Arabeton-Qazvin13
Arabeton-Qazvin14
Arabeton-Qazvin15
Arabeton-Qazvin18
Arabeton-Qazvin20
Arabeton-Qazvin21
Arabeton-Qazvin23
Arabeton-Qazvin24
Arabeton-Qazvin25
Arabeton-Qazvin26
Arabeton-Qazvin28
Arabeton-Qazvin30
Arabeton-Qazvin32
Arabeton-Qazvin33
Arabeton-Qazvin34
Arabeton-Qazvin36
Arabeton-Qazvin38
Arabeton-Qazvin41

تماس با ما

آدرس: ميدان رسالت-خيابان فرجام-خ عبادی شمالی-كوچه صالحی-پ ٤٠-طبقه٢- واحد ٣

تلفن٠٢١٧٧٢٠٤١٤١

۰۲۱۸۹۷۷۵۶۴۸ : فکس

ایمیل : info@arabeton.com

گروه مهندسی آرابتن اروند

شرکت آرا بتن اروند با هدف تامین نیاز های مهندسی صنعت ساختمان کشور تاسیس شد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت که سالها مشاوره انواع شرکت های دولتی و خصوصی را بعهده داشته است اکنون با تکیه بر دانش فنی مهندسین خود در راستای ارتقا سطح عمرانی کشور فعالیت های خود را آغاز نموده است. این اطمینان به شما داده میشود که تیم حرفه ای این شرکت، بهترین و مناسب ترین مشاوره و محصول را به شما عرضه می نماید.