اخبار و رویدادها

اولین کنفراس تعمیر و نگهداری سازه های بتنی

اولین کنفراس تعمیر و نگهداری سازه های بتنی

اولین کنفراس تعمیر و نگهداری سازه های بتنی و پنجمین کنفرانس ملی بتن خود تراکم ،14 و 15 تیر ماه 96
سازه های بتنی می توانند در برخی از مواقع نیازمند تعمیر و یا ترمیم باشند . انتخاب روش صحیح ترمیم، مصالح مناسب از اصول تعمیر و نگهداری سازه های بتنی می باشد . انتخاب نادرست ترمیم و یا مصالح ترمیم علاوه بر تحمیل هزینه می تواند سبب کاهش عمر خدمت دهی سازه شوند.
حاشیه خلیج فارس جزء شدیدترین مناطق از نظر خوردگی بتن می باشد . تعمیر و نگهداری سازه ها در این منطقه بسیار حائز اهمیت می باشد . البته تعمیر و نگهداری سازه های بتنی می تواند حین اجرای سازه نیز به دلیل ایرادات اجرایی صورت پذیرد.

مشاهده مطلب

همایش آموزشی

همایش آموزشی "آشنایی با افزودنی های بتن"

سازمان نظام مهندسی ساختمان با همکاری شرکت آرا بتن اروند نسبت به برگزاری همایش آموزشی "آشنایی با افزودنی های بتن" اقدام نمود. این همایش با حضور اعضاء محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین و جناب آقای دکتر تدین رئیس محترم انجمن بتن ایران در تاریخ 05/08/95 در محل سالن آمفی تئاتر حمداله مستوفی سازمان برگزار گردید.

مشاهده مطلب

چهاردهمین همایش روز بتن

چهاردهمین همایش روز بتن

چهاردهمین همایش روز بتن همچون سنوات قبل در تکریم مقام استاد احمد حامی در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در 16 مهر ماه سال 95 توسط انجمن بتن ایران برگزار گردید. این مراسم با حضور دکتر محسن تدین، دکتر هرمز فامیلی، دکتر شکرچی زاده، دکتر خالد و استقبال متخصصان، کارشناسان وعلاقه مندان این عرصه در روز جمعه 16 مهر ماه سال95 افتتاح گردید.

مشاهده مطلب

تماس با ما

آدرس: ميدان رسالت-خيابان فرجام-خ عبادی شمالی-كوچه صالحی-پ ٤٠-طبقه٢- واحد ٣

تلفن٠٢١٧٧٢٠٤١٤١

۰۲۱۸۹۷۷۵۶۴۸ : فکس

ایمیل : info@arabeton.com

گروه مهندسی آرابتن اروند

شرکت آرا بتن اروند با هدف تامین نیاز های مهندسی صنعت ساختمان کشور تاسیس شد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت که سالها مشاوره انواع شرکت های دولتی و خصوصی را بعهده داشته است اکنون با تکیه بر دانش فنی مهندسین خود در راستای ارتقا سطح عمرانی کشور فعالیت های خود را آغاز نموده است. این اطمینان به شما داده میشود که تیم حرفه ای این شرکت، بهترین و مناسب ترین مشاوره و محصول را به شما عرضه می نماید.